انواع جراحی های بافت نرم و بافت سخت نظیر استخوان و مفاصل توسط تیم مجرب و حرفه ای انجام می شود.

جراحی بافت نرم شامل ارگان های داخلی نظیر دستگاه ارداری، دستگاه گوارش، کبد و غیره می باشد.

جراحیهای ارتوپدی شامل جراحی استخوان، مفاصل، لگامنت و عضلات مربوط به حرکت می باشد. بطور کلی عواملی که سبب آسیب به این اندام ها می شوند  دو دسته تقسیم می شوند: عوامل درونی مانند ژنتیک و سن و عوامل بیرونی مانند حوادث.

غیرطبیعی بودن ساختار مفصل به علل ژنتیکی و یا کهولت سن مانند بیماری های ستون فقرات و همچنین شکستگی ها ناشی از عوامل بیرونی مانند تصادف یا سقوط تهدید کننده ی سلامت حیوانات می باشند.

آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز ، بلوار بعثت ، روبروی استخر هوابرد ، حدفاصل کوچه 25 و 27 ، درمانگاه دامپزشکی های پت

تلفن : 07136480252

07136480187

شماره واتساپ : 09173007122

ایمیل  : info[at]hipetvetclinic[dot]com

درمانگاه دامپزشکی در شیراز

از اهداف مهم درمانگاه دامپزشکی های پت ، توسعه بخش درمانی حیوانات خانگی، بکارگیری نیروهای متخصص و تمرکز بخشهای درمانی مورد نیاز میباشد. همچنین درمان و پیگیری تخصصی بیماریهای پیچیده و تکمیل پروژه های تحقیقاتی به منظور اعتلای علم دامپزشکی نیز از اهداف علمی وفرهنگی این مرکز قلمداد میشود . پس از طی ۱۷ سال فعالیت مرکز، هم اکنون بیمارستان دامپزشکی شیراز در چندین بخش و با حضور چندین نیروی علمی و اداری و بیش از هزاران مراجعه کننده آماده ارائه کلیه خدمات به حیوانات خانگی می باشد . از بخشهای این مرکز میتوان به بخشهای داخلی ، جراحی، کلینیک های تخصصی(چشم،قلب،اورتوپدی و...)، رادیولوژی ،MRI، اکوکاردیوگرافی، سونوگرافی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاه تخصصی ، پرندگان و حیوانات خاص ، بستری و پانسیون ، فروشگاه ،آرایشگاه و شستشو  اشاره کرد .